Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bezár majd az...

Szerintetek bezár majd az egyetem megint a Covid miatt?

Figyelt kérdés
Ebben a félévben
2021. szept. 8. 07:45
 1/9 anonim válasza:
31%
nem
2021. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Remélem igen.vagy legalabb legyen valaszthato, hogy online akarod-e kovetni vagy ott ulve. Es online vizsga is jo lenne, tok kenyelmes es nem stresszes. Szivbol remelem, hogy lesz megint.
2021. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom. Nálunk már a héten mondogatja pár tanár, hogy szerintük max. október 15-ig maradunk…. Tavaly is ez volt, végig mindenki arról beszélt, hogy mikor fogunk majd átállni onlinera, mindenki találgatta a dátumokat. Én egyébként úgy érzem, hogy kevesebb esély van rá és nem is igazán szeretném, ha ismét online oktatás lenne.
2021. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
nem szeretném hogy megint online legyen, de én eléggé negatívan látom a dolgokat, és szerintem megint lesz onlinera átállás, már ha abból indulok ki hogy megint emelkednek a számok
2021. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem. Egyértelműen azt kommunikálja a kormány, hogy kizárólag az oltatlanokra vonatkozó korlátozások vannak kilátásba helyezve. Ez egyelőre azt jelenti, hogy lezárást nem terveznek. Aztán majd az élet eldönti.
2021. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen.
2021. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
24%

Annak örülök hogy sok birka beoltatta magát egy olyan ellen ami nincs,illetve egy olyan anyaggal ami kétes és azt sem tudják mi van benne!!

Atya úr isten hál istennek addig se ba.....nak az oltással!!

2021. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a vizsgák már tuti online lesznek.
2021. szept. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Én erősen remélem...

A tippem az, hogy megvárják az őszi szünetet a jelenlétivel, és utána lesz online. Addigra akármennyire is próbálják elsuvasztani a statisztikákat, meg nem letesztelni, akit kellene, csak hogy mestersegesen lent tartsak a napi uj esetek szamat, nos addigra mar nem lehet majd tudomast se venni a 4. hullamrol.

Ez az időpont tobb szempontbol is kedvezo, hiszen okt 15-en vege a Vadaszati Vilagkiallitasnak, ahova ugye semmmi de semmi vedelem nem kell, lemegy a szokasos oktober 23-i cirkusz is, biztos lesz jó adag gyurcsanyozas, mert 15 eves az öszödi beszed, lesz majd ellenzeki felvonulas meg pegazusozas, aztan őszi szünet, halottak napja, ugyis mindenki a temetőkbe fog maszkalni, szoval aki a kiallitason,meg a tüntetésen nem szedett össze semmit, az majd ekkor fog a rokonoktól. Esetleg valami galloween-partyn.

Minden jozan logika azt diktalja, hogy az őszi szünetrol mar ne menjen vissza ebben az evben egy diak es hallgato se az intezmenyekbe, ne adjak at meg egymadnak is.

Marha nagy felelotlenseg lenne vegigvinni a jelenleti oktatast a 4. hullam felszallo agaban, tomegrendezvenyek utan es karacsony elott...

2021. szept. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!