Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen (BME) lesz online...

Egyetemen (BME) lesz online oktatás szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 16:58
 1/4 anonim válasza:
11%
xdd mit akarsz csalni online xddddd szívj kontaktba mint előtted mindenki más xdddxdxddd
2021. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Remélem, hogy nem lesz. Értem én, hogy népszerű dolog a csalás miatt, de én már negyedik tárgyamat buktam el tavaly az online oktatás hülyeségei miatt.
2021. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

"szívj kontaktba mint előtted mindenki más" - ANNYIRA szeretem ezt a "másik tehene is d*göljön meg" mentalitást...

Amúgy: szerintem október végétől-november elejétől a legtöbb helyen online (vagy legalábbis hibrid) oktatás lesz.

2021. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Előbb lesz hibrid, aztán talán full online, legalábbis szerintem.

Ami megy bent, az brutál, néhány fertőzött kell és több száz ember elkapja a tömött előadásokon szépen lassan. Hiába vannak oltva, és esetleg kevésbé vészes tünetekkel meglesznek, de a szennyvízből ugye ki lehet mutatni a covidot, ami így elég magas lesz.

Ez csak az én véleményem, semmi konkrétat nem hallottam.

2021. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!