Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen jogviszony igazolást...

Egyetemen jogviszony igazolást mikor tudok kérni?

Figyelt kérdés

A neptunba szept1-től tudok beiratkozni viszont a személyes 13.-án lesz, a munkaügyre kellene vinnem jogviszony igazolást, hogy nappali tagozatra felvettek.

Szept 1.-én ha a neptun-ba beiratkozom tud nekem küldeni a tanulmányi osztály igazolást? vagy csak a személyes beiratkozás után?


2021. aug. 31. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy van, hogy aktívnak kell lenned. Ahhoz hogy aktív legyél, a tandíj 1.részletét be kell fizesd (ha önköltségesen vagy), fel kell venned kreditet és van még egy harmadik feltétel is, de nem jut eszembe. A lényeg, ha aktív vagy hivatalosan, akkor a Modulon keresztül tudsz igényelni ilyen igazolást. 2-3 nap alatt postázzák általában.

Szerintem a tanulmányi osztályon is tudnak neked nyomtatni, de a biztonság kedvéért kérdezz rá telefonon.

2021. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, nincs harmadik feltétele. Csak ennyi, kredit + tandíj.
2021. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Államin vagyok

Holnaptol van targyfelvétel

2021. aug. 31. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a szorgalmi időszak első napjától állítanak ki hallgatói jogviszony igazolást. De kérdezz rá a tanulmányi hivatalnál, hátha. Ha nem, akkot addig esetleg vidd el a felvételi határozatot.
2021. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azt már vittem de mondta hogy kell a jogviszony igazolás h be is jelentkeztem "nem csak felvettek"

nekem "csak jó" (lenne) ha húzzák az időt mert annyival több pénz járna igazából szept 29.-ig jár csak nem szeretném, hogy utána meg vissza kelljen fizetni, vagy ilyesmi hogy "jogtalanul" kapom a pénzt

2021. aug. 31. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!