Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eltudnám adni a sulis könyveimet?

Eltudnám adni a sulis könyveimet?

Figyelt kérdés
Vannak olyan könyveim amihez hozzá sincs szinte nyúlva. Szinte újak annyi különbséggel, hogy nincs már új illatuk. Hol tudnám ezeket eladni?
2021. aug. 25. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ingyen el tudod ajándékozni a színesbőrűeknek.
2021. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Facebook, jofogas, diakoldal stb apróhirdetés.

Megnézed, hogy mások mennyiért árulnak hasonló könyveket, és ahhoz képest kitalálsz egy árat.

2021. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen kapja már mindenki a tankönyveket, szóval a speciális (pl. fakultáció, emelt, nem tankönyvlistán szereplő) könyveken kívül nincs nagy kereslet ezekre.
2021. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én idén végeztem és elég sok könyvet el tudtam adni. (Középiskolás könyvek)

Főleg matek, magyar, biológia, kémia könyveket vettek. Marketplacen hirdettem őket.

Nem diákok vették őket, hanem tanárok, ami kicsit nekem is meglepő volt. Nekik valószínűleg nincs elég példányuk,illetve volt aki mondta,hogy abból szeret tanítani,de alig van pár példányuk.

Szóval bátran hirdesd meg őket, de arra számíts,hogy nem fogják őket egyben megvenni, egyesével viszik őket vagy max pár darabot. Ha van időd,türelmed akár 1-2 könyvvel futkosni/postára menni akkor hajrá. Én ráértem és nem volt szükségem a könyvekre,így megérte.

300-500 ft/db áron vitték őket.

2021. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!