Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik ha megbukok és...

Mi történik ha megbukok és nincs alattam Olaszos osztály likvidálhatnak?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm. 10-et járom.

2021. aug. 23. 18:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem is írtam ilyet... Azt írtam, hogy visszakerülsz az első osztályba. Ha lenne másik olaszos osztály, akkor oda bekerülhetnél, de mivel nincs, ezért másik osztályba kell átiratkoznod. Teszemazt ha lenne egy franciás osztály, akkor oda nem kerülhetnél be 10.-be, mivelhogy a bizonyítványodban nincs 9.-es jegy franciából, tehát vagy különbözetit teszel, hogy legyen, vagy mész vissza 9.-be.

Ugyanez a helyzet akkor is, hogyha szakmai osztályba mész egy másik iskolába (például asztalosnak); mivel nincs szakmai jegyed, ezért nem iratkozhatsz be 10.-be.

Maradnak az olyan iskolák osztályai, amik nem extra tagozatok, ilyenek például a gimnáziumok osztályai. Ők esetleg átvehetnek 10. osztályba, de nekik nem kötelező átvenniük. Főleg akkor, ha már elmúltál 16 éves.

2021. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Megbusz. Vagy ha már nincs ilyen szak, akkor is megbuksz de akk ami helyette indult oda kerülsz -én így jartam
2021. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12 ha írnál osztályt és területett ,akkor a 11 tényleg hazudott pl biologia sincs a 9 biziben
2021. aug. 23. 19:46
 14/28 anonim ***** válasza:
82%
szerintem megkérdeznek hogy atmesz e masik osztalyban es nem osztalyoznak nyelvből felevkor mondjuk de mi csak találgatunk az iskola tudja megmondani
2021. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Másodkézből tapasztalat.

9.be buksz vissza.


Szerinted ez szívás?? A másodkézből tapasztalat az az, mikor a felettünk lévő osztályból huztak meg valakit, aki más tanrendben volt mint mi. Szóval hozzánk nem bukhatott, csak 9.be mehetett volna, 4 évet kellett volna újra járni. Ki is íratkozott inkább.

2021. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
de ő bő két évvel volt idősebb
2021. aug. 23. 20:11
 17/28 qkker1 ***** válasza:
100%
Hány reggel kommentelsz, kérdező?
2021. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
97%

„a 11 tényleg hazudott”


Ezek után válaszoljon a kérdésedre a halál...


Ha nem vagy képes a csökött agyaddal felfogni, hogy NINCS HOVA BUKJ, de ahhoz van tehetséged, hogy lehazugozd a segítőkész választ, akkor meg is érdemled a sorsodat.

2021. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Biológia azért nincs a 9-es bizonyítványban, mert azt a tantárgyat csak 3 évig tanulják a diákok. Tizediktől tizenkettedikig. Kivételek ez alól a tagozatos osztályok. Fizikát sem tanítanak négy éven át, tizenkettedikben már nincsen.

Ha biztosat szeretnél tudni, meg kell kérdezned az iskolát, mik a lehetőségeid.

Viszont én nem értem a kérdést. Egyest kaptál júniusban, most lesz a pótvizsga. Ha nem mész át olaszból, megbuktál. Újra kell járnod a tizediket, ez biztos.

Milyen iskolába jársz, milyen ez az olaszos osztály? Tagozat, vagy csak ez a választott nyelved?

2021. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
válaszotott nyelv
2021. aug. 24. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!