Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi kollégiumhoz kérdések...

Egyetemi kollégiumhoz kérdések? Általában mikor van eredmény?

Figyelt kérdés

Elsőéves hallgató leszek majd a Debreceni Egyetemen.

Hol tudom megnézni, hogy hány pontom van a kollégiumhoz?


Illetve kell fizetni eljárási díjat, ami 600 Ft. Azt írták, hogy majd küldenek külön levelet, hogy miként kell elküldeni.

Ilyen levelet nem kaptam, szóval úgy értelmeztem, hogy utána kell kifizetni. Spam levelek között sem volt.

(ez a hak által küldött Tájékoztató levélben(szoros határidők) volt)


Elronthattam valamit? Vagy nincs miért izgulnom?



Ui: semmit nem tudok az egyetemi életről.



2021. aug. 14. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neptunon kell majd befizetni, nem tudom van-e már neptun kódod.

Oda kell utalni pénzt és ott kell fizetni. Én már nem igazán emlékszem, hogy hogyan is zajlott ez a dolog. Gépen fogod tudni majd megnézni azon az oldalon, ahol kellett papírokat is tölteni a kolihoz, ott van egy olyan, hogy elbírált kérvények.

Még nincs elsős ponthatár, ha jól tudom, szóval még várni kell türelemmel.

2021. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legkésőbb 23-án derül majd ki. Befizetni a neptunba tudod, ahol majd a gyűjtőszámlára utalás után kell kiírni a tételt. Azt hiszem kollégiumi eljárási díj a neve. Ezt kell kiválasztani a legördülő menüből. Emailt még én sem kaptam, de miután befizettem 20-át írt határidőnek. Ha még nem utaltál, akkor érdemes a gyűjtőszámlára utalni a pénzt minnél hamarabb, hogy ott legyen. Ettől függetlenül szerintem ha emailt nem kaptunk, akkor ki fogják tolni a határidőt, de ez csak egy tipp.
2021. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felvettek végül.

A fizetéssel gondom volt/van.

Írták, hogy küldenek majd email, hogyan kell befizetni, de olyat nem kaptam. (a konkrét fizetést nme értettem)


Aztán tisztázódott bennem, hogy át kell küldeni a gyűjtőszámlára és majd utána lehet a Neptunon keresztül kifizetni.


Én idióta elírtam a Neptun kódomat, szóval cseszhetem. Bár írtam nekik emailt erről, de nem reagáltak. Holnapig kellene befizetni, azután pluszt kell fizetni. Valószínűleg pluszt fogok.

Bár gólyatáborban leszek és nem tudom majd elintézni, ha egy hét időd adnak majd befizetni. Nem tudom, hogyan működik ez.

(csak úgy léptem be a neptunba és akkor láttam az üzenetet a pénzről, de már későn láttam. Jobb lett volna, ha a kollégiumi levélhez írják, hogy az eljárási díjat nézd a neptunban)


Tud valaki segíteni? Mit kellene még tennem?

Hirtelen gondoltam felhívom őket, de hétvége van. Aztán egész héten tábor.

2021. aug. 22. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van bizonylatod, akkor szerintem ne aggódj. Főleg, hogy emailben is jelezted a hibád. Viszont idő mire válaszolnak
2021. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden elintéződött. :)
2021. aug. 30. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!