Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen füzetek szükségesek...

Milyen füzetek szükségesek egy gimnáziumi angol előkészítő tanévre?

Figyelt kérdés
Valószínűleg az angol lesz előtérben, de esetleg lesznek új tantárgyak is? Mennyiben térnek majd el a tárgyak az általános iskolaitól? Persze lesz ismertető nap viszont szeptember elején ahol elmondanak mindent, de én még előtte szeretném beszerezni a legfontosabb füzeteket

2021. aug. 13. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Amilyet az adott tanár kér
2021. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Angol előkészítőn csak ugye nagyrészt angol van,matek,magyar és digitális kultúra.



Szóval kell 4 vonalas füzet,úgy,hogy az angolra számolj kettőt és persze egy négyzetrácsos a matekra.

2021. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

az hogy milyen tárgyak vannak sulinként eltér.

nekünk szinte minden tárgyunk volt mint más, nem nyelvi előkészítősnek csak sokkal kevesebb óraszámban, hogy a szinten tartás meglegyen (és legalább később sem kellett rohannunk az anyaggal), plusz rögtön elekzdtük a második idegen nyelvet is tanulni, szintén emelt óraszámban, ha pedig angol nyelvi előkészítő mellett még valami tagozatos vagy, akkor valószínűleg az is elkezdődik rögtön. Szóval akár jóval több tárgyadd is lehet, mint amit a kettes válaszoló írt.

Mindenesetre mind vonalas mind négyzetrácsos füzetre szükséged lesz. Ha többet veszel, mint amire most szükséged van, akkor azt majd jövőre fel tudod használni, szóval kárba menni nem fog.

Gimiben már nincsenek olyan megkötések mint néhol általánosban, hogy csak kis vagy csak nagyalakú füzetet fogadnak el, csak spirálosat vagy spirálosat semmiképpen sem. Szóval ennyiben eltér, hogy több szabadságod van. Azt vedd amit neked kényelmesebb használni.

Mivel tényleg csak füzetekről van szó, szerintem nem kell előre bevásárolnod ha még nem tudod azt sem, hogy milyen óráid lesznek, ez úgyis egy gyors vásárlás csak.

2021. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek most tényleg hasznosak, jó előre tudni ilyeneket. Megmondom őszintén elég nagy tanszer mániás vagyok tehát nyilván még mindig van egy halom füzetem ami nincs is felhasználva úgyhogy azzal nem lesznek gondok, hogy nem tudok majd mibe írni, dee hát nyilván minden évben szeretek felkészülni és venni néhány újat. Azt hiszem sajnos most is lesz pár elhamarkodott döntésem :D
2021. aug. 13. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!