Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanítók! Milyen műveltségi...

Tanítók! Milyen műveltségi területetek van?

Figyelt kérdés
Miért éppen azt választottátok? Mennyire veszitek hasznát a választott műveltségterületnek? Ha most állnál választás előtt, ugyanezt választanád-e vagy valami mást? Továbbképezted-e magad a képzés befejezése után? Ha igen, milyen végzettség(ek)et szereztél még?

2021. aug. 10. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Magyar nyelv és irodalom.
Idegen nyelv.
Ember és társadalom.
Matematika.
Természetismeret.
Informatika.
Vizuális nevelés.
Ének-zene.
Technika.
Testnevelés.
7 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyar nyelv és irodalom, mert csak 2 terület közül lehetett választani és ez áll hozzám legközelebb.

Gyerekkori álmom volt, hogy tanító legyek. Elkezdtem az egyetemet, jelenleg is csinálom, viszont végzek mellette egy gazdasági szakot is, hogy meg is tudjak élni valamiből. Nem tervezem, hogy továbbképzem magam a tanítói pályán, sőt tanítani sem tervezek a jelenlegi helyzet mellett. Csinálom mert szeretem és érdekel, de nem minden áron.


Te kérdező, most jelentkeztél tanítónak? Vagy már tanulsz?

2021. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Egyébként tanító-könyvtáros vagyok.
2021. aug. 10. 23:55
 3/5 A kérdező kommentje:
De a könyvtárral nehéz elhelyezkedni.
2021. aug. 10. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Már végeztél? Hogy tetszik?
2021. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyar nyelv és irodalom. Természetismeretet vagy vizuális nevelést szerettem volna, bár a magyar mindig jól ment, így nem voltak nehézségeim. (Amikor a fősulit végeztem, még lehetett 2 szakot felvenni, a másik szakom a gyógypedagógia volt. Viszont ezzel a szakpárral adott volt a magyar műv terület, nem választhattam.)

Nem bánom, mindegy már, mert úgyis a gyógypedből élek.

2021. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!