Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes sulit váltani?

Érdemes sulit váltani?

Figyelt kérdés
Idei tanévben mentem gimibe, de nagyon nem jött össze semmi. Az osztálytátsak nem vesznek figyelembe, a tanárok páran lerontottak, és minden nap hányingerem van, de közben hányok is. 2 óra a bejárás oda-vissza, kb. délután fél 5-kor érek haza, és éjfélig tanulok, reggel 5-kor kelek fel. Olyan fáradt vagyok, mint a szar. Ez volt az ún. álomgimi, de nagyon szarul érzem magam. A többiek klikkesedtek, de én nem tudok hozzászólni a dolgokhoz. Van egy gimi 10 percre vonattal, de kicsit alacsonyabb a szint, de gimi, tehát érettségit ad. Érdemes váltani?

2021. aug. 6. 04:19
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem igen érdemes.

Énis így voltam, gyomorideggel jártam iskolába, rosszul éreztem magam, aztán sulit váltottam, sokkal jobb volt minden :)

2021. aug. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én váltanék lazán, főleg azért, hogy 2 óra lecsökkenjen 20 percre.
2021. aug. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked megfelelő a gyengébb gimi akkor válts!
2021. aug. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a mentális egészséged megér annyit, hogy egy kicsit gyengébb gimibe járj. Tanulni ott is tudsz majd.
2021. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Válts a gimi az gimi. Nem az számít honnan mész tovább hanem az érettségi eredményeid. Tanulhatsz önállóan is ha úgy érzed kevés amit oktatnak, szóval ne gyötörd magad.
2021. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes, ha ennyire rosszul érzed magad a mostani sulidban. Ha bizonytalan vagy a 10 percre lévő gimi színvonalában, akkor esetleg még körülnézhetnél, hogy van-e elérhető távolságban más picit erősebb gimi is.
2021. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak egy picit is gyengébb,akkor is abszolút megéri.

Az életminőséged többet ér.

2021. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!