Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE pszichológia vagy ELTE?

PTE pszichológia vagy ELTE?

Figyelt kérdés

Csak jövő évben leszek végzős, de már foglalkoztat ez a kérdés. ELTE ponthatár elérhetetlenebb sokkal számomra, de az egyetem jóval közelebb van és sokan dicsérik. PTE kivitelezhetőbb, de albérletbe kellene laknom (ami amúgy nem zavar, sőt, vonz is az önállóság).


Tényleg nagyon jó az ELTE? PTE milyen? Ha a Károliról, vagy Pázmányról tud valaki mondani valamit azt is szívesen elolvasom, azoknak még nem néztem annyira utána.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat :))



2021. aug. 6. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a pszchilolgia szak mindenhol jo. Allitolag a PTE gyakorlatoasabb, az Elte elmeletibb. En anno csak azert nem mehettem az eltere Mert draga volt az alberlet
2021. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-vel kapcsolatban tudok segíteni. Ha írsz privátban, szívesen válaszolok a kérdéseidre. :)
2021. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a PTE is, mesterre meg mehetsz az ELTE-re is ha váltanál. Hozzáadott értéke a PTE-nek az önállóság lehet, abból rengeteget lehet tanuln.
2021. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Pszichológia szakból ELTE-re mennék. Sajnos annak van a legnagyobb neve és a BTK diplomások közt nagy a verseny a jó állásért.
2021. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

En mindenkepp az ELTE-Pazmanybol valasztanek

A Károli sem rossz de Dr. Bagdy Emőke megnyilvánulásaiból ítélve ott eléggé fura lehet a légkör és ezzel kapcsolatba olvastam is rossz véleményeket a KRE-ről

2021. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Bagdy Emokenek legfeljebb az irodajat latja egy atlag karolis, ahol sosem tartozkodik... :D
2021. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!