Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Miért van ez?

Figyelt kérdés

A tanárok részletes bemutatást kérnek a szüntekről, olyan felméréseket hoznak amihez senkinek semmi köze és állandóan a magánéleteben turkálnak a gyereknek. Vagy pl egy olyan esszét kérnek amiben a legféltetebb titkod írd le amiről csak te tudsz.

Tavaly kellett írnunk egy felmérést amiben olyan kérdések voltak, hogy hány emberrel feküdtél le eddig, hány partnered volt eddig, kültél e már intim képet magadról. A tanáraim állandóan azzal foglalkoznak hogy nekem kik az ismerőseim facebookon vagy épp kit tiltottam le instán. Állandóan megakarják mondani mit csináljak kivel és hogyan.

Máshol is van ilyen vagy ez miért van egyátalán. Ezekhez kinek mi köze.

F/17



2021. aug. 3. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy te hova jársz iskolába, de nálunk ilyesmiket soha se kérdezgettek. Fogalmazás is max. nyári szünetről szólt, vagy szobaleírás irodalomórára. De semmi olyan, hogy hány partnered volt, meg intim képek.

19L

2021. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig ezt a felmérést az interneten kellett írnunk és elvileg több suli is megírta. Bár simán kinézem belőlük hogy hazudtak. Egy jó hírnevű iskola, de a kulisszák mögött egy okádék.
2021. aug. 3. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
hát hozzánk ez a felmérés nem jutott el, pedig mi se vagyunk egy rossz iskola. Melyik pontosan? Akár privátban is írhatod.
2021. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!