Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a gimis/kolis élet?

Milyen a gimis/kolis élet?

Figyelt kérdés
Már nagyon várom,minden füzetet megvettünk :D
2021. júl. 30. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
jó.
2021. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

8 évet húztam le koliban.

A közép suliban egy nagyon lepukkant gány koliba voltam. Életem legszebb évei voltak. Vannak szabályok, nálunk elég szigorúak voltak a többi kolihoz viszonyítva is, de imádtam.

Van aki az első pár napban, hétben, hónapban sír vagy szomorú, mert nehezen viseli a kolis életet. Én 14 évesen kerültem koliba, de nem igazán volt nehéz számomra. Jóban voltam a felsőbb évesekkel is. Később lett pár lány barátom is, akiket nagyon szerettem és vigyáztam rájuk, ilyen testvéri szinten voltam velük. Meg suliból is kísérgettem pár lányt, hogy vigyázzak rájuk. Elég rossz volt a környék is, de engem sokan ismertek, meg nem is olyan vagyok akibe ránézésre belekötnek. Ha a telepen is végig sétáltam egyedül, akkor se szólt a kutya sem, de sokaknak volt már ebből gondja

2021. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát külön kategória. Nyilván közösségfüggő, nekem volt egy osztálytársam, aki kolis volt (szomszéd iskola kolijában, a mienknek nincs), de mivel csesztették a szobatársai, egy hét után iskolát váltott. Másnak meg élete legszebb évei.

Egy biztos: önállósulni fogsz, ha pedig lesznek barátaid, főleg szobatársakon kívül (akikhez járkálsz), akkor garantáltan életed legszebb évei lesznek! Eleinte biztosan hiányozni fog az otthon, de idővel megszokod szerintem.

2021. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
én nem vagyok kolis, de a gimi a legrosszabb időszak volt eddig az életemben. nagyon örültem hogy fél évig távoktatás volt, addig se kellett a többi hülyegyerek arcát látnom. mielőtt kilencedikes lettem, én is úgy voltam vele hogy csomó haverom lesz, stb. aha persze.. mindenki belém kötött, ok nélkül beszóltak mindenért. alig várom hogy vége legyen
2021. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!