Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha még 2017ben jelentkeztem...

Ha még 2017ben jelentkeztem egy kiiratkozott szakra, és ugyanara az egyetemre mentem vissza, más szakra, de a Neptunban a régi szakom van, olyankor mi van?

Figyelt kérdés

Jött levél beiratkozásról.

Ha beiratkozom, változik meg a Neptunban a szakom, vagy ilyenkor mi van?

Hívjam a Neptunt kezelőket?



#egyetem #Neptun #beiratkozás #neptun hiba #neptun hallgatóknak
2021. júl. 26. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahol még csak most kerülnek át az új felvettek a neptunba.

Majd az elkövetkezendő 1-2 hétben látni fogod a friss szakod, a régi mellett. Bizonyos esetekben mindig ki kell jelölni az aktuális szakod, de ebben már a powerup is segítségedre lehet.

2021. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az a Powerup?
2021. júl. 29. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Neptun powerup, kicsit felturbózza a neptunod, pl megjegyzi hogy melyik szakot, félévet jelenítse meg, nem kell minden egyes belépésnél újra és újra kijelölni

Tárgyakat, vizsgákat automatikusan listázza, nem kell külön megnyomni

Meg elvileg automatikusan is fel tud venni vizsgákat, de erre én még nem jöttem rá😅

2021. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!