Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tudom megnézni, hogy hány...

Hol tudom megnézni, hogy hány pontos lett az emelt angol érettségim?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egyetemre, fel is vettek 1. helyre, de fogalmam sincs hány pontos lett az angol emelt erettsegim amit idén csináltam, nem mentem be a megtekintesre, tegnap meglepodve kaptam sms t, hogy felvettek:D

kb 3 eve erettsegiztem a tobbi targybol, mar nem tudom pontosan hany pontosak is lettek, ezert nem tudom kiszamolni a felveteli pontom alapjan



2021. júl. 23. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az érettségi bizonyítványban benne van a százalék, az alapján ki tudod számolni
2021. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem én, de az nagyon elvan rakva valahol, nem találom sehol

nincs semmilyen oldal ahol fent van?

2021. júl. 23. 12:07
 3/6 A kérdező kommentje:

na meglett vegul, viszont nem ertem h vehettek fel?

dupláztam: töri kozepszint 78%

angol emelt 52% korul ha jol szamoltam

ugye ez duplazva 276 pont

nem 280 kell pluszpont nelkul?

es ehhez jon ra az +50 pont és 326 pontom lett

2021. júl. 23. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
A tanulmányi dolgokra járó pluszpontokkal együtt kell elérni a 280-at. Csak az egyéb pluszpontokat nem számolják bele ilyenkor (természetesen a végleges pontba igen, de azokon kívül kell elérni a 280 pontot). Szóval ne aggódj, jogosan kaptad az SMS-t tegnap. Gratulálok! :)
2021. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár már megtaláltad, de e-felvin megnézheted.


"nem 280 kell pluszpont nelkul?"

Nem, mindenestül minimum 280 pont kell.

2021. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, az efelvételin meg tudod nézni hány pontod lett, és ha rákattintasz, részletezni is fogja, hogy mire hány pontot kaptál
2021. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!