Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolában lehet nálam telefon...

Iskolában lehet nálam telefon azért, hogy szünetben zenét hallgassak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 09:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet.
Nem, nem lehet.
22 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mert nálunk nem szabad telefonnak lenni. De ha nem csinálok semmi olyat vele, akkor lehet nálam?
2021. júl. 15. 09:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a suli házirendjét. Ha tartalmazza,hogy nem lehet telefonozni,akkor nem lehet nálad. Minden iskolában mások a szabályok.
2021. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nálunk nem szabad telefonnak lenni."

"Iskolában lehet nálam telefon [...] ?"


????????????????????????????????????????

2021. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Szünet minek zenét hallgatni? Én mindig vagy házit írok, vagy a többiekkel beszélgetek. Tudod, nem rossz, ha egy kicsit szocializálódsz.
2021. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
76%
A mi sulinkban le kellett adni a telefonunkat a portán.
2021. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4. Tudod, nem mindenkinek van kivel beszélni. Utolsó évben pedig már nem nagyon lehet változtatni...
2021. júl. 15. 09:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden kozepiskola hazirendjeben benne van, hogy nem lehet telefont hasznalni, de senkit nem erdekel, mit csinalsz vele, ameg nem oran nyomkodod az erre allergias tanarnal.
2021. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Benne van az iskola házirendjébe.

Mert sok iskola mengengedi,sok pedig tiltja a telefon használatát még szünetben is.


Szóval kérdező,vedd elő szépen azt a házirendet,mert benne kell lennie,ha tiltják a telefont.

2021. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 azért középiskolában már nem veszik ezt olyan szigóruan, mint általánosban. Nálunk például szünetben senkit nem érdekel, hogy mit csinálsz a telefonodon. Nekem általában órán is vagy a padban van, vagy a padon a könyveim mellett, és nem szoktak szólni érte.
2021. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

#6 én elképzelni nem tudnám, hogy nem beszélgetek senkivel, csak ülök, és várom az óra kezdetét. És nem is értem azokat, akik éveken keresztül ezt csinálják. Van olyan osztálytársam nekem is, aki szünetben csak ül, és néz ki a fejéből, de érdemben nem is lehetne vele beszélgetni, mert annyira nem tud másokkal kommunikálni.

És csak egy kérdésem van, te mért nem akarsz/akartál ezen változtatni? Sokkal jobb úgy végigcsinálni a gimit, ha vannak barátaid, akikkel tudsz szünetben beszélgetni, és lehet közös hülyeségeket csinálni.

2021. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!