Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az ELTE btk...

Mit gondoltok az ELTE btk számáról?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem, hogy oda szeretnék majd jelentkezni. Főleg a távol-kelet érdekel. Nektek mi a véleményetek róla?

2021. júl. 9. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értem a kérdést sem.
2021. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom szamarol=szakjarol... :)
2021. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A távol-keleten belül mi érdekel? A keleti nyelvek és kultúrák szakon belül több szakirány van (arab,

koreai, kínai... felvin vagy az egyetem honlapján nézd meg).


Nekem japános ismerősöm mondta, hogy nagyon családias hangulat van ott, sok külön programot szerveznek a tanszékek. Viszonylag sokat kell tanulni, mármint magával a nyelvvel gyorsan haladnak, anyanyelvi tanárok is vannak, ott tényleg oda kell tenni magát az embernek (szóval nem elég, ha csak azért mész, mert szeretsz animéket meg koreai drámákat nézni szabadidődben). Ezenkívül vannak bölcsész alapozó tárgyak, általános távol-keletes tárgyak (töri, vallás, ilyesmi). Az alapján, amit hallottam róla, szerintem jó.

2021. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!