Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Miskolci Egyetemen a...

Milyen a Miskolci Egyetemen a történelem szak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most szeptemberben (már ha indítanak szakot) Miskolcban fogok töri szakon kezdeni és olyan emberek tapasztalatait és véleményét szeretném megkérdezni, akik tényleg jártak oda. (Bár más egyetemekről is érdekelnek a tapasztalatok.) Igen, tudom, hogy nem túl hasznos szak, de ezt szeretném tanulni, szóval megkérem azokat, akik csak azért kommentelnének, hogy ne, köszönöm.

2021. jún. 16. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem oda jártam hanem más egyetemre történelem szakra de ha nagyon érdekel a töri akkor szeretni fogod fogsz tanulni a szakon a töri mellett pl segédtudományokat info és könyvtár ismereteket és múzeulógiát levéltári ismereteket Régészeti ismereteket latin nyelvet ha ebből akarsz megélni akkor minimum mester szakot megcsinálnod de maximum a doktori fokozatot
2021. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Szombathelyen vagyok/voltam BA szakon törin, most megyek tovább tanulni, de abszolút más területen. Nekem ez nem jött be,már bánom, hogy anno ezt választottam, szeretem a történelmet, de valszeg nem így. Nem beszéllek le róla, de csak akkor válaszd ha tényleg érdekel a szak, és mást nem tudnál elképzelni mit tanulni.
2021. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól tudom, történelmet tanítanak ott.
2021. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!