Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bárkiből lehet mérnök, informa...

Bárkiből lehet mérnök, informatikus kellő szorgalommal?

Figyelt kérdés
Gyakorin ugye mindenkinek ezt tanácsolják, még annak is aki segg hülye reál tantárgyakból.

#informatikus #mérnök #inform-attika
2021. jún. 2. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól függ ki számít segghülyének neked. Az akinek rossz jegyei vannak a reál tárgyakból a középiskolában mert nem foglalkozik vele, vagy aki teper de képtelen megtanulni? Én az első kategóriához tartozom és mára fejlesztő vagyok, de majd megőrültem az egyetem alatt mire bepótoltam a hiányzó gimis tudást. Egyébként meg tényleg nem kell zseninek lenni, ha akar valaki programozni az értse a matematikai LOGIKÁT, emellett át lehet vergődni analízisből stb, aztán azzal már nem kell sokat foglalkozni. Aki tényleg gyenge reál területen annak nem ajánlatos, mert fájni fog.
2021. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Fájni fog, de meg tudja tanulni. Mindent meg lehet tanulni, ha kellően akarja az ember. Jártam bölcsészkarra is, magoltam mint atom, jártam reál suliba is, ott meg magolás helyett gyakorolni kellett, mint az állat. Egyszerre vagyok bölcsész és programozó, na bumm. Mindkettőhöz elszántság kellett és kitartás. Nem kell gondolkodni sokat a "vajon elég vagyok-e hozzá" hülyeségeken, hanem csinálni kell és kész.
2021. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!