Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni gyógypedagógiai...

Debreceni gyógypedagógiai szak. Milyen?

Figyelt kérdés

Vagy úgy általánosan (ha máshol tanulsz) tudnátok róla mondani pár sort?

Sajnos az oldalon csak nagyon régi kérdéseket találtam és örülnék egy friss véleménynek, tapasztalatnak.

Mennyire lehet megélni belőle a jövőben?



2021. máj. 31. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok végzős a Debreceni Egyetemen (helyileg GYGYK Hajdúböszörményben). Bár első évfolyam voltunk és voltak még hiányosságok, én elégedett vagyok a képzéssel, elméletet és gyakorlatot is kaptam elegendőt ahhoz, hogy munkába álljak. Folyamatosan törekednek a karon a szak jobbítására, az alsóbb évfolyamokon a nálunk tapasztalt problémákat már megoldották. Hallgatóbarát kar, a tanárok amellett, hogy szaktudásuk magas, emberségesek (nem szivatnak feleslegesen). Két szakirányon (logopédia, tanak) fogok végezni. Itt a karon elérhető még az értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirány is.

A megélhetés... Hát sok pénzt nem lehet ezzel a szakkal keresni. A hivatalos pedagógus bértábla elérhető a neten, arról ott lehet tájékozódni. :) Viszont nagyon keresettek a gyógypedagógusok, könnyen lehet munkát találni.

2021. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!