Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha első félévben 4-es voltam...

Ha első félévben 4-es voltam és második félévben 1-es akkor megbuktathatnak év végén?

Figyelt kérdés
A kréta 2,86-os egész éves átlagot ír. Még nem biztos hogy 1-es leszek második félévben, de mi van ha igen. Erre lennék kíváncsi. Nem úgy van hogy 2 jeggyel jobbat/rosszabbat nem lehet adni év végén mint amire lezártak félévkor?

2021. máj. 24. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van. Ez tanárfüggő. A tanár adhat az átlagtól eltérő jegyet ha az osztályozó értekezleten meg tudja indokolni. Na most az, hogy egy nagyobb anyagrészből elégtelen a teljesítményed, pont ilyen érv. Nekem volt olyan tanárom, akinél az 1-es tz-t mindenképp ki kellett javítani, különben nem engedett át senkit.
2021. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen egyetértek az előzővel. És nálunk is volt olyan tanár, akinél javítani kellett, ha egyes volt egy tz, különben bukás.
2021. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen úgy volt, hogy ha az osztályzataid fele egyes, akkor buktavári van. Nyilván azóta ha van 3 db egyesed, lezárnak hármasra, mert már annyira gagyi az oktatás színvonala. 12%-ra megadják a kettest érettségin meg ilyenek, hát közröhej tárgya ami itt megy.
2021. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!