Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számodra melyik volt az...

Számodra melyik volt az iskolában a legnehezebb évfolyam és miért?

Figyelt kérdés
Középiskolára és általánosra gondolok.
2021. máj. 11. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Általánosban az egész nehéz volt mert utáltam a közösséget. Gimiben a 2-3 volt a nehéz, mert egy pszichopata volt a barátom akkoriban. :D
2021. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban a 7.,mert akkor jött be a fizika,földrajz,és egyik sem volt a barátom (mondjuk ha tanulom is a fizikát talán jobb is lehettem volna).

Középsuliban a 11.mert 7 tanárcserénk volt (ebben ofőcsere is benne van),zuhanóba kezdett az egyik tárgyból a jegyem,amiből addig 4es-5ös voltam és számított,alapból az egész év lelki kihívás volt (bejött a kötelező emelt is,új tanárom lett abból a tárgyból is,barátokkal összeveszve indult a tanév,kisebb baleset,szembesülések stb)

De azt mondom alapbol is nehéz lett volna,mert próbaérettségi is bejött,meg számított az évvége úgyhogy még stresszesebb,h nem cseszheted el+hajtás.

2021. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jóformán az egész általános iskolát utáltam. Hatosztályos gimibe mentem, ott a 10. volt nehéz, mert egészségügyi problémáim voltak. A 11-12. osztály életem legszebb időszaka volt.
2021. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ált sulit talán nem is mondanám nehéznek. Midnig tanultam, szerettem leckét írni.


Középsuliban a 9. évfolyam és a 10. eleje.


Nehezen ismerkedek, nehezen oldódok fel-nekem ott 1,5-2 év volt.

Mivel nem nagyon szólogattam vissza, és folyton zavarban voltam az új emberek előtt, kellemetlenül éreztem magam, ezért elég ügyetlen voltam. Szóval rámszálltak.

9-ben csak 5 kg plusz volt rajtam, de a hasamon látszott, és kitalálták, hogy lefeküdten a év eleji padtársammal, és terhes vagyok tőle. Próbáltam "nyalni" sokaknak, hogy kedveljenek. Így nem jött össze. Utána elemgedtem magam, mert lebuktak akik cikiztek, és sokkal könnyebb volt az egész.


Bár baromi szétszórt osztály voltunk, de nagyon hiányzik az utolsó másfél középiskolai év.

2021. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Ált suliról annyit, hogy egy emberrel töltöttem 4-től 8-ig. Ő introvertált volt, nem akart odajönni hozzám mikor mással beszéltem, aztán egyszer valamin megsértődtem csütörtöki napon, hétfőn szóltam hozzá-elég hülye voltam xd- és egy mozgalmas kedd után azt mondta, hogy "Létszi, többé ne legyünk barátok." vagy ilyesmi.


A közösség itt talán rosszabb volt.

2021. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
7-8adik. Iskolaváltás miatt. Vallásos suliba mentem át és hát kinéztek rendesen.
2021. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!