Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények az idei érettségiről?

Vélemények az idei érettségiről?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek az idei érettségiről, szerintem nem adták könnyen azért a pontokat idén. Történelemből emelteztem, a teszt szerintem okés volt viszont az esszék feléhez hozzászólni se tudtam 😃

2021. máj. 10. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok vele, szerintem a rövid kérdések nehezebb volt, mint máskor szokott. Az esszék számomra nagyon könnyűek voltak, elmúlt 5 év legkönnyebb esszéi számomra.
2021. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

A teszt az néhány kérdés esetén nehéz volt.

Leginkább a gótikás, a manufaktúrás és a 18. századi magyar társadalom az ami nehéz volt.

A 60-70% elérhető volt abszolút de a 80% most nagyon nehezen elérhető.

2021. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl lehetett élni. Töriből én is emelteztem, és szerintem is az első rész volt nehezebb.
2021. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: én a középről beszéltem személyes szinten, mielőtt valaki furcsának nézne
2021. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is emelteztem történelemből és nekem is az első rész volt a nehezebb.
2021. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyének érzem magam utána.
2021. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Könnyű volt. A felét meg se tartották. Igazából bementünk írni 5 dolgozatot.
2021. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég változó

Magyar:könnyű volt, szerintem alig szúrtam el benne valamit, biztosnak érzem az 5-öst

Matek: nem az erősségem, rosszul is éreztem magam a tesztírás alatt és utána is. 3-as lesz vagy nagyon a 4-es alsó határa

Töri: féltem tőle, majd megírtam, jól éreztem magam, aztán megtudtam, hogy 31/50 az első fele, gondoltam "nem baj, az esszéim felhúzzák"-hát nem-29/50 lett, így lett 60 pontom. Szerintem csak jószívűen adott +2-3 pontot, mert nem hiszem el, hogy szabályosan így jött ki pont 4-esre

Angol(emelt): jól ment, kivéve egy darab hallgatós feladatot. 5-ösre számítok, 90 valamennyi százalékkal

Föci(emelt):jónak érzem, bár közel nem hibátlannak. Olyan 80% körül sikerülhetett.

Összességében nem mondanám könnyűnek, annyira nehéznek sem, bár csalódtam magamban, ami ezt a törit illeti. Remélem a többi tárgyamnál sikerül olyan eredményt elérnem, amilyenre számítok.

2021. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt nehéz, így, hogy nem volt szóbeli, de a töri lesz nekem a legrosszabb, szerintem min65%.

Nekem így azért könnyebb volt, hogy nem kellett a szobelire magolni.

2021. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!