Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beletörődtetek hogy lesz...

Beletörődtetek hogy lesz iskola hétfőn?

Figyelt kérdés
Miért nem hittetek azoknak akik azt mondták hogy lesz iskola?:D Nem kell ezért lepontozni mást mert az igazságot mondja...
2021. máj. 7. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Porolni, a iskola táskát !

Irány,az iskola !

2021. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaja!
2021. máj. 7. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Még mindig megy a vergődés a gyakorin 😁 Hétfő reggel majdcsak beletörődnek :D
2021. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen :D
2021. máj. 7. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem törődöm bele mivel már nem vagyok sulis szerencsére! :D
2021. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig reménykedtem, hogy online folytatjuk, de ez van. Beletörődtem, mégha nem is örülök neki. Nézzük a jó oldalát, talán bent könnyebb lesz tanulni.
2021. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

0%-os lett az a válaszom, amiben még múlt vasárnap leírtam, hogy biztosan visszamegyünk. Írták, hogy hülye birka vagyok, 100% hogy vissza fogják vonni a nyitást.

Na most ki nevet a végén?

2021. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
74%
Igen beletörődtem már de én se hittem el sokáig. Ennek az az egyszerű oka, hogy ha 6-szor elmondják, hogy visszamegyünk és aztán egyik se valósul meg akkor úgy leszel vele, hogy a hetedik se lesz igaz. Szerintem ez érthető. Ráadásul mostmár semmi értelme visszamenni. Ha április 19-én engedtek volna minket annak még örültem is volna.
2021. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!