Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted vissza megyünk az...

Szerinted vissza megyünk az iskolába Május 10-én?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, Május 10-én megyünk vissza a suliba
Nem, ebben a tanévben már nem megyünk vissza a suliba
67 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Eddig úgy néz ki, igen. Várjuk a jövő heti bejelentéseket.
2021. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 na mégegy ember akinek annyira szomorú az élete, hogy mások csesztetésében találja a boldogságot, másba nem..:/
2021. máj. 3. 01:31
 3/28 anonim válasza:
71%

#1

Azért ,mert egy szót elír valaki nem azt jelenti ,hogy nem tud helyesen írni <3

2021. máj. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem nyit de ki tudja
2021. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Jelenlegi állás szerint Május 10-én, hétfőn minden tanuló megy iskolába.

Emlékeztek. Amikro legeslegelőször jött a digit. oktatás, vasárnap este 9-kor tudtuk meg, hogy másnap nem kell menni.

Hiába idegeskedünk. Segít? nem. Majd lesznek fejlemények. Előre még sosem jelentettek be semmit :D

szóval bármi lehet. Lehet, hogy kinyit, de lehet, hogy nem.


Én személy szerint szeretném, ha nem nyitna. No nem a covid miatt, hanem a tanárok miatt. Egész éves anyagból írnánk én végéig minden tárgyból.

szerintem jogos a kérdés: Akkor minek tanítottak eddig? Minek írtunk online dolgozatot, ha úgyis azt hiszik, hogy csalunk? az olyanokkal, mint én nagyon kicsesznek. Azokkal, akik tisztességesen dolgoztak.

2021. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
4%
Most már 100%
2021. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 miért lenne?
2021. máj. 7. 08:20
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

(NE PONTOZATTOK LE!)

DE SAJNOS KORMÁNYRENDELETBEN VAN =( :( :[ :< :C >:C


A kormány friss rendeletben rögzítette, visszavonja azt a felkérését a gazdaság szereplőitől, hogy törekedjenek az orrhoni munkavégzés alkalmazására, derült ki a Magyar Közlönyből. Az általános iskolák alsó tagozatát már korábban megnyitották, a jövő héttől a többi oktatási intézmény is kinyit.

Miután a köznevelési intézményekben, a szakképző intézményekben, valamint a felnőttképzésben a rendes oktatásra történő visszatérésről és az óvodákban elrendelt rendkívüli szünet megszüntetéséről szóló rendelet alapján a köznevelési intézmények és a szakképző intézmények valamennyi évfolyama 2021. május 10. napjától rendes munkarendben működik:


a közigazgatásban elrendelt lakó-, illetve tartózkodási helyen történő munkavégzés és a gazdaság szereplőinek felkérése, hogy törekedjenek az otthoni munkavégzés alkalmazására, megszüntetésre kerül,

az óvodások és iskolások esetében lehetővé válik a sportlétesítmények, az uszodák, az edzőtermek és a jégpályák szervezett keretek között (testnevelés óra, sportszakkör, iskolai sportkör vagy sportoktatás) történő látogatása.

A koronavírus ellen védett személy felügyelete alatt álló tizennyolcadik életévüket be nem töltöttek karanténkötelezettség nélkül térhetnek haza Magyarország területére.

Címlapkép: Getty Images


Címkék: képzés, oktatás, otthoni munkavégzés, home office, koronavírus, munkavégzés

2021. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%

#7


Azért 100% mert tegnap a kormányinfon nem jelentették be, úgyszintén ma se.

Ha olyan fontos változás történne, azt már réges-rég jelezték volna, nem két nappal a nyitás előtt.

2021. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#9 igen én is erre gondoltam, hogy ha vissza mennénk azt már minimum hétfőn meg tudtuk volna, úgy ahogy a múltkor az általános iskolások is. Szóval ebből lehet következtetni arra, hogy ugyanúgy marad a digitális oktatás, vagy pedig ha mégis megyünk akkor azt még ma biztosan bejelentik.
2021. máj. 7. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!