Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy pozitívan bírálják el a fellebbezési kérelmet?

Figyelt kérdés
Középiskolai felvételiről van szó. Az utolsó felvett tanuló 4 számmal van előttem, viszont csak egy ponttal előzött meg. Fellebbezni mindenképp fellebbezünk, ebben az esetben mekkora az esély rá, hogy fellebbezéssel bekerülök? Tényleg csak egyetlen ponton múlt az egész... :( Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 26. 23:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mindenképpen nyújtsd be, hiszen a legrosszabb, ami történhet, hogy nem sikerül. Viszont vedd figyelembe azt is, hogy az iskola erőssége jócskán befolyásolja az esélyeket, és hogy semmiképpen nem jó ötlet előre beleélned magad. Legyen feltétlenül B terved, de maradjon ez az A, és nyújtsd be a kérelmet.
2021. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképpen add be, vesztenivalód nincs. 1-2 pontos különbségnél szerintem jó esélyed van bekerülni. Írjál egy nagyon jó kérelmet! Melyik suli?
2021. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
28%
16 évesen nem is kellett volna felvételizned, eleve az igazgatóhoz kellett volna fordulnod.
2021. ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
#13 ezt hogy érted?
2021. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%

#13 te vagy az, akinek az a mániája, hogy 16 évesen felvételiznek az emberek?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

Mi is tudjuk, hogy 16 év alatt elvileg nem lenne szabad ezt az oldalt használni, de ilyenkor minden harmadik kérdés, ami az oldalra érkezik a felvételiről szól. Hagyd már békén szegényeket, elég idegesek az okoskodásod nélkül is.

A kérdésre válaszolva: Igen, mindenképpen próbáld meg a méltányosságit, tényleg nincs vesztenivalód. Nekem annak idején több osztálytársamat vették fel így (egy kimondottan erős gimibe). De azért ne keseredj el, ha esetleg nem jönne össze, szinte mindenhol le lehet jól érettségizni, ha szorgalmas az ember, és barátokat biztos mindenhol találnál. Hajrá, szorítok! :)

2021. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, én saját tapasztalatot tudok írni, ugyanis a tesómmal is sajnos ez volt, pár pont híján felvették volna, de lecsúszott :((

Mi is írtunk mélt.kérelmet, amit a tankerület igazgatójának kellett küldenünk. De sajnos elutasították.

Azt javaslom, mindenképp írjatok, de készülj fel arra az eshetőségre is, hogy esetleg elutasítják. Mindenképp írj a fejleményekről :)

Szorítok !

2021. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Az iskolát nem szeretném megnevezni, ha nem baj, de egyébként egy erős gimnáziumról van szó. Majd mindenképp megírom, hogy mi lett végül, és további szép napot kívánok Nektek! :-)
2021. ápr. 27. 18:16
 18/25 anonim ***** válasza:
66%
Drukkolok! 😉
2021. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. ápr. 27. 18:58
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Remélem hogy sikerül!
2021. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!