Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi volt a legbénább ok...

Kinek mi volt a legbénább ok amiért be akartak írni?

Figyelt kérdés

Kezdem:

Amikor 6-dikos voltam,játszottam egy 4-dikes iskola trársammal kis 100 forintos gumi labdával.( [link] kb ilyen)

És tényleg senkit se zavartunk,csak játszottunk,és erre jön a tanár:

-Add ide a gumilabdát vagy beírok szaktanárit..

Gondolhatjátok hogy milyen értettlen fejet vághattam,és megkérdeztem:

-Miért?Enyém

Tanár:

-Nem érdekel,akkor is

És azután vittem be 1-szer is,az ist el vette.

Gondolom valamelyik gyerek valami hazugságot tolt be,mert hogy rendes foci labdát lehetet hozni..

Gondolom még,hogy azt hazudta hogy elloptam,vagy megdobáltam vele..

De tesvérem mondta hogy látta hogy fiókjába teszi a tanár..

Hát,nem is a 100 forintot sajnálom,hanem a gumiulabdát,mivel enyém volt,és tényleg,egy árva léleket nem zavartunk...



#iskola,beírás,gáz beírás,tanár
2021. ápr. 26. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akartak, hanem be is írt az énektanár, mert a karácsony előtti utolsó pénteken az Egri csillagokat olvastam a pad alatt az énekórán. Klassz karácsonyi ajándék volt, jól kikaptam otthon érte. Ennek már közel 40 éve, de még emlékszem.
2021. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Egy osztálytársam azért kapott beírást, mert amőbázott a padtársával órán. Csendben, senkit sem zavarva, dehát ugye "nem figyeltek".
2021. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola 5. osztályában tesiórára elfelejtettem elrakni fehér zoknit, ezért a fekete zoknimban tesiztem. Mivel az nem "megfelelő" felszerelés, majdnem szaktanárit kaptam, de megúsztam egy "mégegyszer ne forduljon elő" figyelmeztetéssel...
2021. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elfelejtettem ünnepiben menni :D

vagy pl. rajzoltam a dolgozatomra

ittam egy kis szirupos pálinkat a farsangon

2021. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!