Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha anyáék nem...

Mit tegyek, ha anyáék nem akarják, hogy siófoki a Barossba járjak?

Figyelt kérdés

Azt mondják onnan nem tudok majd tovább tanulni, de nem értem miért ne tudnék, mert érettségit úgy is kapunk. (Technikumi szak)

Első helyre egy kaposvári iskolát jelöltem, de én nem akarok oda járni már, de sajnos felvettek mert negyedik vagyok az ideiglenes listán.



2021. ápr. 24. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem akarják, mert azt gondolják, hogy onnan nem tudsz majd továbbtanulni.
2021. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szurkolok, hogy sikerüljön odamenni, ahová te szeretnél. Ha ilyen jól tudod hogy mit szeretnél, arra fontos hallgatni. Nekem beleszóltak, és nem lett jó vége, nagy kár és veszteség, hogy odajártam ahová.

Próbáld jó érvekkel meggyőzni őket.

2021. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De már lezajlott a felvételi időszak, ha már felvettek valahova akkor szerintem már nem tudsz ezen változtatni.
2021. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik volt sulitársam is így volt mint én, és felhívták az iskolát, és oda iratkozott végül😅 szóval nem lehetetlen még változtatni.
2021. ápr. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!