Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vidékfejlesztési agrármérnök...

Vidékfejlesztési agrármérnök szakon milyen tantárgyakból várható szintfelmérő az egyetem elején?

Figyelt kérdés
Nem egyből gimi után kezdem az egyetemet, ezért szeretnék egy kicsit ismételni előtte. Gondolom egyetemenként változó, hogy miből íratnak, vagy hogy íratnak-e egyáltalán, de azért mégsem lehet annyira eltérő. Szóval szívesen meghallgatnám, hogy kinek miből kellett írnia.

2021. ápr. 22. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Jó tanácsként írom: ha normális munkakörülményeket és mérnöki fizetést akarsz akkor minden olyan mérnök szakot aminek köze van az építő illetve az agrár iparhoz én azt jó messzire elkerülném. Persze nem akarlak befolyásolni ez egy tanács volt a saját véleményem alapján.
2021. ápr. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most fogok ezen a szakon végezni, nekünk nem volt semmiből sem szintfelmérő, hiszen nem tanulunk tovább semmi olyant, amit középsuliban. Akiknek nem volt nyelvvizsgájuk ők írtak angolból/németből szintfelmérőt, mert kezdő és haladó bontás volt.

De másból nem, hanem minden új tárgyat együtt, az alapoktól kezdtük.


Sok sikert a szakhoz!:)

2021. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nem mindenkit a pénz motivál leginkább, amúgy minden szakkal szépen meg lehet élni, ha értesz hozzá, nem várod el, hogy a munkahely jöjjön a faludba, tudsz nyelveket, művelt, megbízható, fejlődőképes vagy.

Ha egy senkiházi vagy, lehetsz akármilyen villamosmérnök, előbb utóbb eljátszod a becsületedet.


Tehát ha őt ez érdekli, csinálja nyugodtan, minden szakra szükség van. Jó nem mindegyikre, de az agrárokra mindenképpen.

2021. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!