Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok már a szeptember...

Várjátok már a szeptember elsejét, hogy becsöngessenek a suliba?

Figyelt kérdés

Én már nagyon,minden nap oldok meg másodfokú egyenleteket,verset elemzek,töri könyvet átlapoztam stb...!

És már kihegyeztem az összes ceruzám is,szép tiszta az iskolatáskám,és nagyon várom már,hogy a tanárnő felszólitson felelésre vagy dogát irjunk!Ez hiányzott már június óta!!

Ti hogy vagytok vele,készültök,várjátok már a sulit,úgy mint én?=)


2010. aug. 21. 20:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon nem várom a sulit.Nem szeretek tanulni, de mindenből 4-5-ös vagyok, pedig jó ha az órán kinyitom a tankönyvet. Itthon az írásbelit megcsinálom és annyi a tanulás.


Szerintem is elég stréberes amit csinálsz.

2010. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
61%

Ez a mentalitás sajnos nem igen nyerő nálunk itthon. De ha ugyanezt a kérdést feltetted volna Japánban vagy akár Indiában tuti más válaszokat kaptál volna. Indiában kb. a tanulás az egyetlen kitörési lehetőség, és ott az emberek jobban meg is tudják becsülni a lehetőséget, és ezerszer motiváltabbak, mint egy normál európai, aki az érdeklődőket lestréberezi.


A másik kérdés, az hogy a sok tanulástól sokat fogsz-e keresni az nagyban függ a munkádtól. Mit akarsz majd dolgozni?


Mert mérnökként vagy informatikusként igen, ott ha sokat tanulsz és sokat gyakorolsz, akkor előbb utóbb egyre jobb leszel, és egyre több pénzt fogsz keresni.


Viszont gazdasági szakoknál más a helyzet. Pl. gazdasági vezetőként vagy kereskedőként, nem az a fontos, hogy mit tanultál meg a suliban, mert ezek inkább készségszakmák. Nem az számít, hogy makroból és mikroból milyen voltál az egyetemen, hanem hogy mennyire tudsz jól kommunikálni, mennyire vagy ravasz, mennyire tudsz másokat meggyőzni, mennyire tudsz váratlan dolgokat húzni, ilyesmi. Ja meg ugye a kapcsolatok.

2010. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim válasza:
15%

Szeva stréberkém!

Felénk is van egy ilyen gyerek mint te és elmondom az ismertetőjeleit:

-szőke

-mindíg jelentkezik

-nics 1 foga sem mert kivertük neki az összeset!

Embeeeeer zárd magadra a szekrényajtót és gondolkodj már el!!! áááá meg se kérdezted volna te meleg !

2010. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm,a provokáló,kötözködő válaszokat meg tudomásul sem veszem,egyszerűen lepörög rólam,mert Ti csak irigyek vagytok!És elég szomorú,hogy egy ilyen szimpla kérdéssel ekkora felhábordást keltek,hogy szeretek tanulni,és nem stréberségből!Egyébként az osztályban is szeretnek!!És nem úgy kell elképzelni,hogy egész nap tanulok,inkább csak szemezgetek egy-két tantárgyat, minden délelött egy órát,ez miért baj?És utána jöhet a szórakozás a legjobb pajtásaimmal!Egyébként 13 éves fiú vagyok,szóval jól beégtél 54%! Te még sokra fogod vinni..,te vagy itt a legnagyobb lúzer!!
2010. aug. 21. 22:29
 35/67 A kérdező kommentje:

67%!! Te honnan veszed,hogy meleg vagyok??Imádom a lányokat és hajtom őket ezerrel,a tanulás mellett!Nem csak a tanulásból áll az én életem se,bármily meglepő...

Csak én jól osztom be az időmet,és mindenre jut időm,tanulásra,csajokra,haverokra,ennyire egyszerű..=)

2010. aug. 21. 22:31
 36/67 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon tetszik a felfogásod, Kérdező, sokra fogod vinni...
2010. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
Köszi...,de mostmár nem tudom eldönteni,hogy cinikusság sejlik ki a válaszodból vagy tényleg komolyan irtad?Annyian leoltottak már itt...,csak azért van kétség bennem!:D
2010. aug. 21. 22:47
 38/67 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok, komolyan gondoltam. Ez a fajta lelkesedés, alázat, ez az ami a sikeres embert azzá teszi, ami. Nem értem, hogy miért kell lestréberezni azt, aki tudja, hogy mit szeretne az élettől, és nem várja a sült galambot.
2010. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm szépen!!Végre egy normálissan gondolkodó ember!!=)Azt nem birják itt sokan felfogni,hogy amig ők sodródnak az árral(tisztelet a kivételnek!),lesz ami lesz alapon,addig én tudatossan épitem az életem és arra törekszem,hogy amit életcélnak kitűztem azt megvalósitsam az életemben!Persze nem vagyok én sem befásult,és szeretek bulizni,csajozni,de nem az az első,mindennek eljön az ideje!Az oltogatóknak meg vagy bejön az élet vagy nem..,de azt kivánom,még a rosszakaróimnak is,hogy ők is vigyék sokra az életben,hozzák ki magukból a maximumot!Na,jóccakát,megyek aludni!!=)
2010. aug. 21. 23:42
 40/67 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nagyon várom, mert idén kezdek egy olyan szakon, amire mindig is vágytam:) És ha az ember olyat tanul, ami érdekli, nem érzi tehernek :)
2010. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!