Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén hogy fognak...

Szerintetek idén hogy fognak alakulni a ponthatárok a Bme-n?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincsenek itt jósok, illetve ez nem jósolható meg nagyon előre, csak kíváncsi vagyok más emberek álláspontjára. Sokat fog emelkedni vajon? Építészmérnök szakról lenne szó.

2021. ápr. 13. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentősen nem változik. Inkább növekedést mondanék. Főleg a mérnöki irányba induló diákok örülnek a szóbelik elmaradásának (saját környezetemből vett tapasztalatok alapján)
2021. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Én is valahogy így képzeltem el. Izgulok a pontok miatt is, bár most már a rajz alkalmassági érdekel jobban, az a nagyobb buktató. :(
2021. ápr. 20. 19:25
 3/4 anonim válasza:
Én a tavalyit nézve a saját karomon is csökkent kicsit és mérnökin vagyok, nem hiszem, hogy rengeteget változna vagy növekedne az építészeknél.
2021. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én KJK-ra jelentkeztem, de ott éve ugyanannyi a ponthatár. Jó lenne, ha kevesebb lenne idén! :)
2021. ápr. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!