Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez mennyire normális? Lehet...

Ez mennyire normális? Lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon kikészülök az iskolától. Nyilván sokan gondolják ,hogy, de hát csak annyi dolgom van hogy tanuljak és figyeljek órán és ezt nagyon jól tudom. Semmire nincs energiám ,semmit nem tanulok órákon kívül (mert nekünk minden óra megvan tartva minden nap, így online is) pedig alapvetően jók a jegyeim és szorgalmas vagyok, csak mostanában vagyok ennyire motiválatlan. Ez mennyire normális? Illetve hétvégén is azt veszem észre hogy tudatalatt szinte teljesen elfelejtkezek minden teendőről és csak próbálok messze maradni minden feladattól.


Az online oktatás miatt lehet? És tudok ellene tenni valamit? Én nagyon szeretnék jó jegyeket és egy kis erőt ahhoz hogy az iskolára tudjak figyelni, ne csak túléljem a napokat, de nem tudom hogy kéne :((


16/L



2021. ápr. 12. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos normális, most nagyon sok középiskolás és egyetemista küzd ezzel.

Hobbi, sport, "énidő" segíthet, illetve egy szigorú időbeosztás, amihez tartani is tudod magad. A telefon/számítógép/egyéb képernyő előtt töltött időt próbáld minimalizálni, két óra között a pihenés ne telefonnyomkodás legyen, mert borzasztóan leterheli az agyat.

Jobb ötleteim sajnos nincsenek, ki kell bírni ezt az időszakot, lesz még jobb is.:/

2021. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

09:58

Köszönöm a választ! tényleg lehet el kéne kezdenem valami jó hobbit ami aktívan is tart ,illetve tény hogy a képernyőidőm magas :(

2021. ápr. 12. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Jóga, torna, kertészkedés, bicikli stb-
2021. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!