Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szülői kérésre lehet évet...

Szülői kérésre lehet évet ismételni középiskolában?

Figyelt kérdés
Iskolaváltás miatt elég rosszul jött ki az egész és nem tudtam tanulni. Nem fogok bukni, de alig tudok valamit.
2021. ápr. 8. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Hányadikos vagy? Hány éves?
2021. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11.-es. Már nagykorú.
2021. ápr. 9. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nincs olyan, hogy szülői kérésre. Az osztályfőnöködet kérdezd meg szerintem, hogy te, saját jogon kérheted-e az év ismétlést, ha nem, akkor vagy marad a bukás, vagy a nyarat rászánod a hiányosságok pótlására, és jövőre tanulsz ezerrel. Drukkolok nagyon! Az év végi jegyek egyébként csak tovább tanulásnál számítanak, ha nem is lesz olyan szép a bizonyítványod, attól még lehet jó az érettségid.
2021. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szülői kérésre lehet évet ismételni középiskolában?"

biztos, hogy nem.. :( egyébként, a legtöbb dolgot meg tudod tanulni jövőre is, a matekot nem azt meg hozd be valahogy.. :) Úgyis át fogjátok venni pl a törit, magyart, nyelvet érettségi előtt és megtanulod akkor. :)

2021. ápr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kérdező, tudom, hogy nem ezt a választ várod.

Szerintem jobban jársz, ha nyáron önerőből átnézed a dolgokat és esetleg elmész tanárhoz, ha valami nagyon necces. Később hálás leszel magadnak azért a +1 évért, amit így nem vesztesz el.


Érettségi előtt amúgy is ismétlés megy ezerrel, a könyöködön fog kijönni.


Amúgy nem lehet, hogy valójában tudod a dolgokat, csak kapunyitási pánikod van?

2021. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Lehetséges, hogy az is van most. Szeretek maximálisan teljesíteni.
2021. ápr. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!