Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hány százalékos emelteket...

Ki hány százalékos emelteket írtatok kémiából és biológiából gyakorlásképp, és végül hány százalék lett "élesben"?

Figyelt kérdés
Ki hány százalékos emelteket írtatok kémiából és biológiából gyakorlásképp, és végül hány százalék lett "élesben"? Kicsit parázok hogy élesben hogyan fog menni, eddig a kémiáim 85-90 százalék közöttiek amiket mostanában írok, a biológia az rosszabb, inkább 75-80 százalék. Ezen még szerintetek lehet pár százalékot javítani ebben az egy hónapban? Illetve szerintetek mennyit fog csökkenni az utóbbi időkhöz képest a ponthatár a több mint egy éves online oktatás miatt? (Feltéve ha lesz szóbeli)

2021. márc. 26. 19:51
A kérdező szavazást indított:
60%>
60-70%
70-80%
80%<
18 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én bioszból 75-95 közötti százalékokat írtam próbaként élesben 89% lett októberben. Most a kémiára készülve 68 és 81 közöttieket írok, remélem élesben is hasonlóan sikerül ettől jobban tartok őszintén szólva. A legtöbb amit tehetsz,hogy ebben az utolsó pár hétben csak gyakorolsz és gyakorolsz. Sok sikert!
2021. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, èn fel ev keszules kozben 65-80 %okat irtam es vegul szinten oktoberben 86% lett:) kemiat most fogok de abbol sajnos a próbák is 60-70re mennek:( remelem alacsony lesz SZOTE-n a ponthatar
2021. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!