Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. Kerületi ÁLTALÁNOS iskolai...

8. Kerületi ÁLTALÁNOS iskolai vélemények érdekelnének tanulóktól, szülőktől, tanároktól is?

Figyelt kérdés
Kinek melyik 8. Kerületi általános iskoláról mi a véleménye? Miért választotta azt? Mennyire elégedett vele? Minden érdekelne velük kapcsolatban hátha segít a választásban. Eléggé sürget az idő ezért szeretnék minden követ megmozgatni, hogy jól tudjunk dönteni.
2021. márc. 24. 12:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Akár logopédiai és keszségfejlesztő, külön szakkörfoglalkozások minden érdekelne velük kapcsolatban még.
2021. márc. 24. 12:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Alsoban a Losonci teribe jartam, nem szerettem. Gondolom anyum azert dontott emellett, mert 1 percre lakunk. Felsoben iskolat valtottam, es a Vajdaba mentem, ezt mar imadtam. Igazabol eletem legszebb evei, azota is igy tekintek vissza. Az akkor indulo drama tagozatra jartam, ez mar azota nem letezik. Hangsulyozom, ez nem ma volt...De pl. a hugomnak bejott a Losonci teri, oda is jart vegig. Nyilvan en kifogtam egy kevesbe normalisabb osztalyt.
2021. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mi is közel lakunk a Losonci iskolához, de azért érdeklődnék, hogy a legjobb oktatást kapja és nyilván ne kerüljön rosz társaságba.
2021. márc. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!