Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jövő tanévben is...

Szerintetek jövő tanévben is ugyan úgy online oktatás lesz?

Figyelt kérdés
Valamiért én megint úgy érzem, hogykövetkező évben ez ugyanúgy meg fog ismétlődni. 2 hónap suli.. utána kezdődik az egész előlről

2021. márc. 22. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
igen
2021. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
Ha minden jól megy, elvileg beoltják az emberek többségét és akkor nem.
2021. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Valószínűleg addigra rendeződnek a dolgok.
2021. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Még a következő tanév kezdetéig is van hátra több, mint 5 hónap. Addigra annyi ember oltanak be, hogy már nem fog különösebb veszélyt jelenteni a koronavírus. Főleg, hogy akiknek a legfontosabb az oltás, azok épp most kapják meg. Én azt is könnyen el tudom képzelni, hogy már maszkra se nagyon lesz szükség következő tanévben.
2021. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

maszk és az online oktatás akkor is kelleni fog, mert az oltás a mutációk ellen nem véd

annyival leszünk beljebb, hogy legalább a vendéglátóhelyek kinyithatnak, maszkhordással és csökkentett kapacitással

2021. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az lesz amit írsz, ősszel 2-3 hónap offline iskola, aztán ugyanúgy online.
2021. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

soha többet nem lesz már CSAK jelenléti oktatás. Hibrid megoldás lesz a jövőben. Az hogy heti 5 nap napi X óra az iskolában ezt ÖRÖKRE el lehet felejteni. Vírustól függetlenül is.

De nem kár érte: RÉG vagy 20 éve túlhaladottá vált a dolog.

2021. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!