Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi kollégiumok most...

Az egyetemi kollégiumok most teljesen üresek?

Figyelt kérdés
Haza kellett költözni?
2021. márc. 22. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Igen.
2021. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
Nem üresek - néhol katonák vannak elszállásolva (pl. Miskolc).
2021. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg? Én azt olvastam, hogy az egyetemek egyedi döntése, hogy ki kellett-e költözni vagy nem. De persze lehet, hogy mindenhol a kiköltöztetés mellett döntöttek.
2021. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Debrecenben egyéni elbírálás alapján néhány diák bent maradhatott úgy hallottam
2021. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk (NKE-ÁNTK) egyéni kérelem alapján lehetett maradni, de nem tudom, milyen feltételek esetén. Mindenki más ment haza.
2021. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Négyes vagyok, csak érdekelne, hogy miért pontoztátok le a válaszom? Őszintén...

Szaktársam lakik bent a kollégiumban, egyéni elbírálás alapján. Mi volt ezen olyan lepontoznivaló?

2021. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én senkit sem pontoztam, le/fel.
2021. márc. 22. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
bme-en egy összevont koli van és maradhattak munka, veszélyeztetett családtag miatt, vagy pl a határontúliak is
2021. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!