Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem mesélni a...

Tudnátok nekem mesélni a Kisképző textil szakáról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy elvileg felvettek a Kisképző textil szakára(5. vagyok a rangsorban) viszont azon kívűl amit az oldalra írtak ki(a szak leírásaként) nem nagyon tudok a szakról semmit...

Szóval, ha van itt valaki aki a textil szakra jár vagy járt, akkor az tudna nekem mesélni róla?

Például, hogy milyenek a tanárok, a diákok, milyen a hangulat, vagy maga a szak?...

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2021. márc. 17. 09:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én most vagyok elsős a textil szakon és nagyon szeretem! :) Általában úgy dolgozunk, hogy összetoljuk a padokat es így olyan mintha hatalmas asztal körül ülnénk. A munka közben beszélgetünk, nagyon barátias a légkör, hamar összeszokik a csapat. Így hogy csak 10-11-en vagyunk jól megtudjuk ismerni egymást, és bár még én sem tudom, de gondolom már később olyanok leszünk, mint egy kis család. :D

A tanárok nagyon jó fejek, még a szigurúak is. Számonkérés természetesen elméletből is van (főleg most a covid idején), de egész könnyen meg lehet tanulni mindent. A tanárunk mindig mesél érdekességeket, megmutatja az előző diákok munkáit, anyagmintákat stb. Nagyon izgi, szerintem tetszeni fog! ;)

2021. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)
2021. márc. 24. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!