Révai NYEK 54. hely?

Figyelt kérdés
Ezzel be lehetne jutni? Köszönöm!

2021. márc. 14. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor én felvételiztem a Révaiba (már jó pár éve), akkor a NYEK-et elég sokan jelölték meg második, harmadik vagy akár negyedik helyen, úgyhogy végül is kieshetnek előled elég sokan. Illetve ezen az oldalon meg tudod nézni, hogy a korábbi években a rangsor hányadik helyén lévő ember került be utolsóként:

[link]

Az elmúlt három évben viszonylag könnyen bejutottál volna, ha jól látom, de ezeket azért sosem szabad biztosra venni. Sok sikert! :)

2021. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Be lehet, igen.


Tavaly pl nem is tudtak minden helyre diákot felvenni, maradt 3 szabad helyük. 98 rangsorú volt az utolsó felvett.

2021. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is bejölte másodiknak a matek-angol után és felszabadul a helye mert benkerült az elsőre. 1 hely minusz. Meg lesz az!:)
2021. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!