Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Trefort tanárokról vélemény?

ELTE Trefort tanárokról vélemény?

Figyelt kérdés

Kik azok, akiktől esetleg tartani kell vagy nagyon jell készülni az óráikra? Kik nagyon jó tanárok szerintetek? Egyéb vélemények? Elsősorban a természettudományos tantárgyak érdekelnének, de a többire is kíváncsi vagyok.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat előre is!



#tanár #Trefort Ágoston #ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola #Elte trefort ágoston gyakorló gimnázium
2021. márc. 6. 20:55
 1/2 bbmarta ***** válasza:
100%
Engem is nagyon érdekelnének a válaszok! A kislányom szeptemberben valószínűleg ott kezd!
2021. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Két éve érettségiztem onnan.


Fizikából nem olyan jó az oktatás, biosz és kémia toppon van, és matek is elég erős. Például oda jár Gerőcs, aki országszinten elismert. Tanári szempontból pedig nagyon emberséges, a tanárok a gyerekeket velük egy szinten kezelik. Nagyon sok ilyen soft skillt megtanultam ott, ami segített az egyetemen utána.

2021. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!