Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A S. P. I. C. művészeti...

A S. P. I. C. művészeti líceum jó suli?

Figyelt kérdés

(Miskolc Győri kapu) Erős iskola? Jók a tanárok?

Érdemes oda járni?

Lehet élvezni?

Csak mert fodrász akarok lenni később csak előbb kijárom a középsulit :) (12L) Előre is köszi mindent ^^


2010. aug. 18. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Van időd elhatározni magad,később is körülnézhetsz.

Hidd el,még fog változni a végső döntésig az ízlésed!

Szerintem jó suli lehet..:) Annyira nem vagyok ismeretes Miskolcon.

2010. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit hallottam róla, h a művészetisek közül majdnem mindeki drogozik még a suliban is. (2 volt oszttársam is odamnet, ők mondták...) Szal nem hiszem, h olyan nagy lenne ott a színvonal, mert ki is tudódott, és az igazgató csak annyit mondott rá, h ezt azért mégsem kéne, meg többet ne forduljon már elő! XD szerintem elég gáz suli lehet...
2010. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdéseket :)

Igen amúgy azt én is hallottam róla hogy ott sokan drogoznak de hát ez rám nincs kihatással

mert én nagyonis ellenkeznék a cigit és a drogokat

kínálnának nekem :)

És még egyszer köszi a válaszokat! és igen lehet hogy meg fog változni a véleményem :)

Várom a továbbiakat ;)

2010. aug. 19. 10:02
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Végül oda mentél?:D Csak mert most én át szeretnék oda menni, mert nagyon sok jót hallottam róla, a mostani sulim meg nem nagyon szeretem :S...

Írj már nekem prvit légyszíves.

2012. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!