Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NKE ÁNTK-n milyen átlag...

Az NKE ÁNTK-n milyen átlag kell az Erasmus pályázathoz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem rémlik, hogy fix átlaghoz lenne kötve. Nem csak attól függ a kijutás, hanem az idegen nyelvű írásbeli és szóbeli teszttől, meg a magyarul zajló beszélgetéstől. De az NKE-n szerintem legnagyobb mértékben az számít, hogy hány vetélytársad van az adott ország adott egyetemével kapcsolatban. Nekem 4 felett volt az átlagom minden félévben, de amit első helyre jelöltem oda összesen hárman jelentkeztünk és két hely volt... Én azt hittem sokkal nehezebben kijutni, valószínűnek tartom, hogy más egyetemeken az is, de NKE-n főleg ÁNTK-n ha tényleg megjelölsz hármat (azt hiszem ennyit lehet öszesen) akkor szerintem biztos kijutsz valahova.:) Én 2018-ban voltam kint, nem hiszem, hogy azóta ez sokat változott :D
2021. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!