Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova tovább?(többi...

Szerintetek hova tovább?(többi lent, sok!!)

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy mit kellene dolgoznom, az érettségim meg van közepesre sikerült, nagyon pici tanulással és oda se figyeltem 4 év alatt. Most jöttem rá covid alatt hogy el kéne kezdjek magammal valamit.

Nagyon szeretek az embereknek segíteni és valahogy ezzel szeretnék dolgozni, elkezdtem már fél éve edzeni és ez is nagyon tetszik, személyi edzőre vagy gyógytornászra gondoltam de ha tudtok segíteni meghallgatok bármit. Nekem is van egy betegségem és ezért is szeretnék. Akár újra is érettségizek hogy fel vegyenek egyetemre. Remélem tudtok segíteni hogy el tudjak helyezkedni és rá jöjjek hogy miben lelném meg az örömömet. Köszi előre is.


2021. febr. 15. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül szociális munkás, gyógypedagógus,ápoló.
2021. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a tűtől irtózom szóval ápoló biztos nem.
2021. febr. 15. 21:49
 3/3 anonim válasza:
Szociális munkás, gyógytornász, diatetikus, védőnő, konduktor
2021. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!