Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE ppk pszichológia levelező...

ELTE ppk pszichológia levelező mennyi anatómia-élettan, pszihofiziológia van?

Figyelt kérdés
Jogászként kezdeném el, csak hát nyilván töri, angol emeltek mentem jogra.

#pszichológia #Anatómia-élettan #Pszihofiziológia #ELTE ÁJK jogász
2021. febr. 13. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Emeltel
2021. febr. 13. 13:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTÉN nincs pszichológia levelezőn.
2021. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-n valóban nincs levelező. Én a sima, nappali képzésre járok (már MA-ra, de a BA-t is ott végeztem). Van azért elég anat-élettan és pszichofiziológia. Hiába vannak a tárgyak a képzésnek viszonylag az elején, folyamatosan felbukkannak belőlük dolgok (főleg a különböző biológiai, elsősorban agyi folyamatok miatt). Ennek ellenére szerintem mindegyik teljesíthető, csak kicsit több energiát kell beléjük fektetni, mint annak, aki biosz emelttel érkezik az egyetemre. Én is töri-angol emelttel mentem, igaz nekem még viszonylag friss volt akkor a biosz tudásom a gimi miatt. De szerintem ha csak ezen múlik, akkor ne tartson vissza a pszichológia tanulástól, mert tényleg meg lehet tanulni ezeket a dolgokat különösebb előzetes tudás nélkül is.
2021. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. A levelezőt pedig az ELTE oldalán benéztem:)
2021. febr. 14. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!