Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor ha lesz egy...

Mi van akkor ha lesz egy egyetemi félévem egy darab NULLkredites tárggyal? de nullkredites meg nem lehet egy félév, de semmit se vehetek már fel

Figyelt kérdés

A covid befűtött nekem, elcsúsztam a szakmai gyakorlattal (mint tárggyal). így ezt fel kell vennem újra. Ugyanakkor minden más tárgy már megvan, nem vehetek fel semmit, a szakmai gyak meg nullkredites.

így lesz egy nullkredites félévem-de nullkredites félév meg nem lehet a szabályzat szerint. Hát ilyenkor mi van?


Nyilván felvehetek a szakomhoz semmiben nem kötődő más tárgyakat, de azokra ugyanúgy nulkreditet kapnék.


2021. febr. 13. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy volt hogy még fel se vettek az NKE-re?
2021. febr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz valami random szabvált felvenni?
2021. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"random szabvált felvenni?"

nem, mert mindent felvettem és teljesítettem amire kredit adható,kismillió tárgyat felvehetek még de nullkredittel.

2021. febr. 14. 09:45
 4/4 anonim válasza:
Hat ebben akkor csak a TO tud segíteni szerintem. Biztos h van megoldas ra, biztos h elofordult mar ilyen massal is. Majd ird meg h mi lett es kitartas!!
2021. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!