Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell fizetnem az érettségiért?

Kell fizetnem az érettségiért?

Figyelt kérdés

2019/2020-as tanévben érettségiztem.A tájékoztatóban ez szerepel:

"Azon vizsgázók, akik a 2019/2020. tanév május-júniusi vizsgaidőszakában valamely vizsgatárgyból sikeres érettségi vizsgát

tettek, az érettségi bizonyítvány megszerzése után, legkésőbb a 2020/2021. tanév május-júniusi vizsgaidőszakában az adott

vizsgatárgyból egy alkalommal térítésmentesen tehetnek ismétlő érettségi vizsgát." Nos én két tantárgyból szeretnék ismétlőt:töri(emelt,tavaly is az volt)matek(közép,tavaly is az volt)Az idézetben az szerepel hogy egy alkalommal,de nem tudom,hogy ez csak egy tantárgyra igaz-e,vagy mindkét tantárgyból térítésmentesen ismétlő vizsgázhatok?



2021. febr. 11. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindkét tantárgyra vonatkozik.
2021. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!