Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem hívnak szóbelizni ez...

Ha nem hívnak szóbelizni ez lehetséges?

Figyelt kérdés
A Leövey Klára Gimnáziumba szeretnék menni (Bp) az összpontszámom 98. Az első kérdésem az lenne, hogy ha nem hívnak be szóbelire, és nem kellene olyan sok pont hozzá, akkor fel lehet hívni az iskolát? Csak azért kérdezem, mert hallottam már ilyenről nem is egyszer. A másik pedig az, hogy tegyük fel behívtak és max pontos lett (25) és így lesz 123 pontom. Ez elég lehet? (Német nyek)

2021. febr. 9. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, h elég lenne.
2021. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Megnéztem neked a tavalyi és azelőtti eredményeket. 2020-ban 132-vel, 2019-ben pedig 134-gyel vették fel az utolsót. A pontok pedig nem hiszem, hogy ilyen sokat esnének idén, így ezt engedd el szerintem.
2021. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!