Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesten lévő Széchenyi...

A Budapesten lévő Széchenyi István Gimnázimrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Most felvételiztem és 74 pontot írtam és a Széchenyin is gondolkodok csak túl vegyes véleményeket hallottam róla

2021. febr. 3. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Keress elé azért egy másik gimit is . Széchenyi közepes minden téren.Elég szép pontszámot értél el.Grat!
2021. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Közepes suli, de a tanári kar tele van fenyegető aurás személyekkel, többségük nem is tanít rendesen, maga a közösség is egyre jobban züllik le, gyűjtőiskolaként is működik inkább.
2021. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi ponttal a József Attila gimnáziumba is jelentkezhetnél
2021. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bbmarta ***** válasza:
100%
Nekem jók a benyomásaim! De ezt akkor is a végére tedd (mivel szóbeli nélkül is biztos bejutó vagy), József Attila gimit vagy a Leövey-t, Jedliket, jó esetben akár a Berzsenyibe is bejuthatsz a humán tagozatra!
2021. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. febr. 7. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted kerüld ezt a sulit. Gondolkodtál más sulikon is? Például min?
2021. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Első helyen a Madách Imre van de ugye oda nem biztos hogy bekerülök és azon gondolkodtam hogy a : Petőfi Sándort, Vörös Martyt(sport tagozat) vagy a Széchenyi Istvánt irjam utána
2021. febr. 10. 19:39
 8/9 bbmarta ***** válasza:
100%
Vörösmarty, Petőfi, Széchenyi sorrend reális az iskolák erőssége alapján a Madách mögött szerintem!
2021. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te szerencsétlen kukás! Már miért ne vennének fel! Ezt már letárgyaltuk🥴

Üdvözlettel: munkatársad😏

2021. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!