Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen füzeteket kell vinni...

Milyen füzeteket kell vinni szóbeli felvételire?

Figyelt kérdés
szeretném kijavítani azoknak a füzeteknek az írását, amiket vinni kell szóbelire, de kb. sehol sincs fent interneten.

2021. febr. 3. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj attól függ milyen szóbelire mész.


Ha angol szakra akarsz menni kell ugye egyértelműen az angol,e mellet nekem kérték még a matekot és a nyelvtant.


Ha természetismeret szerűre mész (vegyészet)

Akk kémia,biosz,föci

2021. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja még annyi hogy a

matekot,nyelvtant minden hol kérik

2021. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazából én téma nélküli szóbelire megyek. Ilyen ismerkedős, de köszi megjegyzem a matekot, és a nyelvtant. :)
2021. febr. 3. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 Bocsi hogy itt kérdezem meg de mindenképp kell füzeteket vinni? Ahova én megyek szóbelizni ott semmi nincs arról hogy kell-e vagy nem és ha kell akkor milyet, csak a tételek vannak fent.
2021. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlot vinni de ha az iskola honlapján nincs kiírva akkor szerintem nem kell.

Előre mindenkinek sok sikert:)

2021. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. febr. 4. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ott kell vinni füzetet, ahol ezt külön kérik. Nézd meg az iskola honlapját vagy a felvételi tájékoztatóját, hogy írnak-e evvel kapcsolatban valamit.
2021. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen köszönöm, már megtettem. Minden info meglett. :)
2021. febr. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!