Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt társadalomismeret...

Emelt társadalomismeret érettségiről bármi hasznos infó?

Figyelt kérdés
Legfőképp aki már megcsinálta vagy akinek ismerőse csinált. Nehéz elérni egy jó eredményt (70%)? Kidolgozott tételek vagy esetleg könyv? Pszichológia idén van? Szóbelin azt mesélték bármit kérdezhetnek (1tétel-30oldal, tág témakörök). Akkor lehet "halandzsázni" vagy konkrétan szeretnének tudni mindent?

2021. jan. 30. 22:12
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem megvannak az emelt érettségi kidolgozott tételei. Megvehető ha érdekel, mivel ebben nagyon sok munkám van. (Bizony hónapok.)

Tudok belőle egy mintát küldeni hogy hogy néz ez ki plusz jó pár segédletem is van ezen kívül. Ha érdekel akkor írj nyugodtan.

2021. márc. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül az Eszterházy Károly Egyetem által tartott felkészítőkből tanultam. 72%-os lett. ^-^ Ha esetleg valaki olvassa nagyon hasznos az a felkészítő és teljesen ingyenes.
2021. jún. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!