Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok! Ti hogy bírjátok az...

Diákok! Ti hogy bírjátok az online oktatást?

Figyelt kérdés
Én középsuliba járok, de mostmár úgyérzem kezdek mentálisan megzakkani... Irreális mennyiséget kapunk, érettségire készülés, az online óra dög unalom, a kamera kötelező... Szerintem az egészben a legrosszabb hogy mindennap ugyanolyan. Reggel felkelek leülök a gép elé, és ott seggelek 4-ig. Reggelizek délben, ebédelek 5-kor, vacsora, ch mi az? Mikor végeztem van 1 óra szabadidőm és megint ülhetek a tetves gép elé. Mindenki feszült, stresszes, fáradt, a tanárok is türelmetlenek. Mikor ma megláttam hogy hosszabbítanak márc. 1-ig...ti hogy bírjátok? Nekem vannak ismerőseim akik azt mondják jobb mint a rendes, én már kézzel-lábbal mennék suliba...
2021. jan. 28. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Aki tanulni akar, annak nem probléma. Aki álokokat keres arra, hogy miért nem tanul, az meg nyavalyog.
2021. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hidd el tanulok/unk így is, csak nem kellemes... De akkor tanuláson kívül, Neked 1. válaszoló, kellemes ez a bezártság? :)
2021. jan. 28. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Én speciel jól bírom.

Másfél órával később kelek, nem kell napközben maszkot viselnem és nem teszem ki a szüleimet és a nagymamámat fertőzésveszélynek.

Ezen felül az emelt informatika érettségire pont könnyebb így felkészülni, és szerintem az emelt angolra is.


Ehhez persze hozzá kell tenni, hogy nálunk az érettségi órák 3/4-ét és a többi óra 1/3-át videohívásokban (de kamera nélkül) megtartják.


Néha persze hiányoznak az osztálytársak, de ez ritkán jön elő. A szalagavatót meg személyes szinten nem sajnálom, max. az évfolyam többi diákját.


Ha Húsvétig marad ez, én nem fogom bánni.

2021. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem az egészben a legrosszabb hogy mindennap ugyanolyan."


Miért amikor be kell járni akkor nem ugyanolyan mindennap?

2021. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor emberek között vagy, és szerintem jobban eltelik egy nap úgy mintha egész nap a gépet lesed
2021. jan. 29. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!